درب استیل اصفهان

?>

درب استیل اصفهان یکی از اجزای اصلی ساختمان های اصفهان محسوب می شود. اگر شما در حال ساخت یک ساختمان هستید بدون شک به درب نیاز دارید . اگر زیبایی ، امنیت و دوام، اولویت های مهم شما برای انتخاب درب باشند، درب استیل می تواند بهترین انتخاب شما باشد. درب استیل اصفهان بسیار مستحکم تر از درهای فایبرگلاس یا چوبی است.درهای استیل به عنوان درب خارجی ساختمان که نیاز به مقاومت در برابر عناصر بیرونی دارند، بهترین کارایی را  دارند. درب های استیل اصفهان در مجموعه پارس الوند معمولا از ورق 304 فولاد ساخته می شوند و مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی دارند

درب های استیل در یک نگاه،براق بوده و می توانند هنگام رنگ آمیزی به زیبایی به نظر برسند. در طراحی درب استیل همچنین می توان پانل هایی داشت که به صورت برجسته یا پر رنگ برای اضافه کردن زیبایی به درب استفاده شود.

جهت خرید درب استیل اصفهان به صفحه فروشگاهی ما مراجعه فرمایید

مزایای استفاده از درب استیل

درب های استیل بدلیل نوع جنس , پوشش و مواد عایقی که در هسته آنها بکار می رود می توانند خواص مختلفی را در خود ایجاد کنند از جمله:

 • مقاومت در برابر حرارت
 • مقاومت در برابر حریق
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • ضد سرقت بودن
 • پوشش تمیز و براق
 • ضد خش بودن پوشش بدون تغییر رنگ
 • جلوگیری از عبور صدا

به همین دلیل درب استیل را می توان در ساختمان های با کاربرد مختلف استفاده نمود.

درب استیل اصفهان با دوام و زیباست و دارای مواد با استحکام در برابر ضربات خارجی می باشد که فاکتور مهمی در درب های استیل ورودی ساختمان است.

استیل به خودی خود،چندان عایق خوبی در برابر حریق و حرارت نیست و در نتیجه درب استیل معمولا هنگام استفاده در ورودی خانه ها عایق می شوند.

درب استیل اصفهان

درب استیل بدلیل جنس عایق به کار رفته در هسته آن از نفوذ هوای سرد و گرم به داخل جلوگیری می کند و همچنین بدلیل درزبندی مناسب قاب آنها هوا از طریق این درها به مراتب کمتر از درب های چوبی به داخل نفوذ دارد. بنابراین از نظر مصرف انرژی درب استیل کارآمدتر است.

معایب درب استیل

درهای استیل علاوه بر مزایای کاربردی و زیبایی منحصر به فردی که دارند دارای معایبی هستند که زیاد چشم گیر نیست. این موارد بدین شرح هستند:

 • عموما درب استیل به راحتی تمیز نمی شود.
 • در صورت خراش عمیق رنگ استیل پوشش درب استلس استیل از بین می رود.
 • خراش ها در در استیل می توانند باعث زنگ زدگی شوند.
 • بدنه درب استیل در برابر حرارت گرم شده و برای لمس درب با مشکل روبرو می شود.

کاربرد های درب استیل

درب استیل می تواند در هر جایی نصب شود. این درب ها عموما به عنوان درب ورودی ساختمان ها ، درب ساختمان های تجاری و اداری ، ورودی پارکینگ و همچنین به عنوان درب آسانسور  مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه موارد استفاده از در استیل آمده است:

 • درب استیل ورودی ساختمان
 • درب استیل آکاردئونی
 • درب استیل پارکینگ
 • درب استیل مغازه
 • درب استیل اداری
 • در استیل باغ
 • در استیل سردخانه
 • در استیل ویلا
 • درب استیل کشویی
 • درب روکش استیل آسانسور
 • درب استیل اتوماتیک

درب استیل طلایی

درب استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از ورق استیل طلایی ساخته می شود . درب های استیل اصفهان که در مجموعه پارس الوند ساخته می شوند از ورق استیل طلایی با کیفیت  316 استفاده می کنند. در شاسی کشی درب استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی و یا استیل استفاده می شود. بهترین گزینه برای اسکلت اصلی این مدل درب استبل استفاده از پروفیل استیل طلایی است. قیمت این مدل درب معمولا گران تر از درب استیل کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل درب استیل رنگ متفاوت زوایه جوشکاری شده می باشد که به رنگ کرومی یا همان استیل ساده بود و در تضادی آشکار با رنگ ورق استیل طلایی به کار رفته در کاور درب است. از این درب ها بیشتر در ورودی ساختمان های تجاری، طلا فروشی ها و صرافی ها و ساختمان های لوکس استفاده می کنند. ظاهر زیبا و جذابیت ذاتی رنگ طلایی در این درب ها توجه هر شخصی را جلب می کند به همین دلیل یک ورودی متفاوت و لوکس به محل کار یا ساختمان شما با اجرای درب استیل طلایی اضافه می شود.

درب لوکس استیل

درب های لوکس استیل در واقع درب های سفارشی هستند که طرحی منحصر به فرد دارند که تنها یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند. استیل به کار رفته در این نوع درب ها از بهترین نوع استیل یعنی 316 می باشد که با ضخمات حداقل 1 میلیمتر استفاده می شود. درب لوکس استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت و ورق های استیل اختصاصی با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیر و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود. قیمت درب استیل لوکس براساس طرح درب و ابعاد درب سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص و عرفی مانند سایر درب ها ندارد.

درب استیل ورودی ساختمان

این مدل درب استیل از نوع درب استیل صنعتی بوده که جهت حفظ امنیت ساختمان و همچنین زیبای نمای ساختمان استفاده می شود. درب استیل ورودی ساختمان در اندازه ها و رنگ ها و طرح های متنوع و زیبا ارائه می شود. دقت در انتخاب رنگ و طرح اهمیت دارد زیرا در صورت نادیده گرفتن این امر مهم ناهماهنگی با نمای بیرونی و یا حتی داخلی ساختمان در پی خواهد داشت. از این رو بهره گیری از مشاوره درست امری ضروری است تا حدی که طراحان ساختمان مربوطه نیز بهتر است با متخصصان و مشاوران فعال در صنعت استیل ساختمانی به مشورت بپردازند. توضیح اینکه نصب درب استیل ورودی به یک سری الزامات احتیاج دارد که در صورت نادیده گرفتن آنها نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. برای مثال محل نصب، ویژگی های ساختمان مربوطه، توانایی چارچوب برای نگهداری وزن درب، ضخامت استیل به کار رفته در درب، نصب یا عدم نصب شیشه بر روی درب و حتی رنگ شیشه ها، کیفیت شیشه ها با توجه به پتانسیل کاربری ساختمان و غیره همگی در انتخاب و اجرای درب استیل اهمیت دارد. از این رو نقش تیم اجرایی در ارائه نتیجه عالی و رضایت بخش بسیار مهم است ما در گروه آکات استیل تمام سعی خود را جهت ارائه نتایج عالی و رضایت بخش به کار می‌بندیم. استیل به کار رفته درب های ورودی باید و حتماً ضدزنگ باشد و اتصالات نصب نیز حتماً باید ویژگی ضد زنگ بودن را داشته باشد. متاسفانه در روزهای ابتدایی نصب معیارهای قابل اعتمادی جهت تشخیص استیل باکیفیت و ضد زنگ از استیل بی کیفیت وجود ندارد و این گذر زمان حتی کوتاه مدت و همچنین تغییرات آب و هوایی است که با پدید آمدن آثار زنگ زدگی تفاوت میان آن دو آشکار می شود. از این رو به جد توصیه می‌کنیم که با شرکت‌هایی که رزومه قوی و رضایت بخشی دارند همکاری بفرمایید. جهت اجرای پروژه خود می‌توانید به متخصصان گروه آگاه آکات استیل تماس حاصل فرمایید.

یکی از کاربردهای بسیار مهم درب استیل ورودی ساختمان ویژگی ضد سرقت بودن آن است وزن درب ها و شرایط نصبت آنها باید در حدی باشد که امکان سرقت از راه درب به صفر برساند. حتی اجرای طراحی های متفاوت روی آن باید با حفظ ویژگی ضد سرقت بودن صورت گیرد به این منظور لازم است در مناطق مختلف که ویژگی های امنیتی متفاوت نیز دارند طراحی های متفاوت نیز پیاده شود. گستره اجرایی درب استیل بسیار زیاد است مانند ورودی آپارتمان، در ورودی اتاق ها نگهداری گاو صندوق، بانک ها و موسسات مالی و غیره اجرای درب استیل ضدسرقت توسط گروه آکات استیل شما را از مواردی چند مطمئن می سازد مانند: نفوذ ناپذیری سارقان از راه درب ورودی و صرفه جویی اقتصادی در آینده چرا که گروه آکات استیل تنها با متریال با کیفیت و ضد زنگ کار می‌کند از این رو نیاز به تعویض یا تعمیر درب و متحمل شدن هزینه اضافی نخواهید بود. علاوه بر اینها درب استیل در کنار ایجاد امنیت، حس قدرتمندی از زیبایی و کلاس منحصر به فردی برخوردار است و با آن می توانید مفهوم مدرن و به روز بودن را برای دیگران نمایش دهید با متخصصان حرفه‌ای و دقیق گروه آکات استیل تماس بگیرید.

درب ضد سرقت استیل – درب استیل ضد سرقت

درب های ضد سرقت استیل در واقع ظاهری مشابه سایر درب های استیل دارند اما در تولید شاسی و دیواره درب از آهن و قفل های بسیار مستحکم استفاده می شود. این درب ها تنها با ظاهر زیبا و ساختاری محمکم در برابر فشار و ضربه مناسب مکان های هستند که هم به زیبایی ظاهری و هم حفظ امنیت اهمیت می دهند. درب ضد سرقت استیل جز یکی از گرانترین درب های استیل است. لولا های این درب ها بسیار محکم است و به صورت مخفی در داخل چهار چوب درب کار گذاشته می شود. شیشه به کار گرفته شده برای نمای ظاهری درب استیل ضد سرقت از نوع نشکن و ضد گلوله است. ضخامت این شیشه ها حداقل 2 سانیمتر است. اتصالات دستگیره و قفل های درب استیل ضد سرقت از نوع فولاد مقاوم و سخت است که توان بسیار بالای برای تحمل فشار وارده به درب را دارد. این اتصالات از نوع خاصی بوده که به راحتی نمی توان آها را برید یا از هم جدا کرد. تمام ورق های استیل و پروفیل ها و میله های استیل استفاده شده در این درب ها از نوع نگیر و ضد زنگ بوده که به نام استیل 304 و استیل 316 شناخته می شود. درب استیل ضد سرقت برای استفاده در ورودی ساختمان بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، ساختمان های دولتی، طلا فروشی و جواهر سازی ها بیشتر استفاده می شود.

درب استیل مغازه

درب های استیل ضد زنگ در طیف وسیعی از سبک ها هستند و مزایای زیبایی شناختی و عملی مختلفی را ارائه می دهند. آنها ورودی های جذابی را برای مغازه ها ارائه می دهند. امنیت طولانی مدت؛ مقاومت در برابر آتش، انفجار، گلوله و صدا؛ سهولت تمیز کردن؛ از مزایای درب استیل مغازه است. مقاومت در برابر خوردگی استیل ضد زنگ ممکن است یک درب شیشه ای معمولی را با یک قاب استیل به درب استیل زیبا برای مغازه تبدیل کند. یک درب چوبی یا فلزی برای مغازه ها به اندازه کافی مدرن و امروزی نیست، برای همین ترکیب استیل و شیشه می تواند یک ساختار کل برای یک درب کامل باشد. طیف گسترده‌ای از طرح های خلاقانه بر روی درب‌ استیل مغازه از جمله روکش‌های استیل کلاسیک صیقلی، مات، طرح‌های برجسته تزئینی با رنگ‌های کرومی، طلایی و برنزی استفاده می‌شود. انتخاب مناسب ترین طراحی درب استیل مغازه به کاربرد زیبایی و امنیت محصول، محیط خدمات ارائه شده در مغازه و نیازهای مشتری بستگی دارد. برخی از رایج ترین کاربردهای درب استیل مغازه عبارتند از ورودی ساختمان های تجاری و فروشگاه ها، دکوراسیون داخلی نمایشگاه های خودرو، درب امنیتی طلا و جواهر فروشی ها، رستوران و هتل ها و تمام مغاز ها و فروشگاه هایی که به نوعی امنیت و زیبایی درب برایشان اهمیت دارد. درب استیل مغازه از استیل ضد زنگ نوع 316 و 304 برای تضمین کیفیت و دوام ساخته می شوند. این درب ها محدودیتی در ابعاد ندارند و برای ایمنی بیشتر از بهترین یراق آلات و قفل های برقی و ضد سرقت در آنها استفاده می شود.

اولین درب های استیل ضد زنگ در حدود سال 1930 میلادی بر روی ساختمان کرایسلر نصب شدند و هنوز در خدمت هستند. این درب های استیل اولیه نشان می‌دهند که اگر سطح مناسبی از آلیاژ استیل انتخاب شود و درب به درستی طراحی، ساخته و نگهداری شود، می‌توان انتظار داشت که درب استیل ضد زنگ برای بیش از 100 سال جذاب و کاربردی باقی بماند.

دیدگاه‌ها

ali

یکم دیر سفارش درب استیل برای مجتمع داده بودم ولی خیلی سریع آماده کردن

احمد

سرعت عمل خوبی در طراحی و ساخت درب استیل دارند
سفارشم به موقع آماده شد

مهدی

دمت گرم داداش . کارت یکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

 

سلام

چه کمکی میتوانم به شما کنم؟

×